Informacje ważne dla pacjentów

 •  PORADA LEKARSKA
 • Zgłaszając się do lekarza Pacjent musi mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) oraz numer PESEL.
 • WIZYTY DOMOWE
  Można zgłaszać wizyty domowe lekarskie do obłożnie chorych pacjentów do godziny 10.00 po numerem telefonu do rejestracji 71/325-14-68.Pielęgniarki wykonują zabiegi w domu obłożnie chorych pacjentów na zlecenie lekarskie. Otrzymanie takiego skierowania należy zgłosić w rejestracji.
 • REZYGNACJA Z WIZYTY
  Prosimy o zgłaszanie w rejestracji jeżeli rezygnują Państwo z wcześniej umówionej wizyty lekarskiej lub badania diagnostycznego, albo chcą Państwo przesunąć termin ich wykonania szczególnie ważne jest to w przypadku porady lekarza specjalisty i badań USG.
 • PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH
  Badania diagnostyczne wykonywane są w SPECJALISTYCZNYM ZAKŁADZIE PROFILAKTYCZNO-LECZNICZYM PROVITA sp. z o.o. na podstawie skierowania lekarskiego. Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty.Badania laboratoryjne – można zgłaszać się na badania we wszystkie dni robocze od godziny 7.15 do 10.00 na czczo.
  Badania EKG, spirometryczne, audiometryczne – pacjenci przyjmowani są od godziny 8.00 do 13.30 w dni robocze.
  Badania RTG – wykonywane są od godziny 8.00 do 17.00 w dni robocze.
  Badania USG – wykonywane są po wcześniejszym zarejestrowaniu się pacjentów i odpowiednim przygotowaniu się zgodnie z zaleceniami lekarza.